en-UScy-GB
en-UScy-GB
 

نام و نام خانوادگی:

علی اکبر انجمنی

سمت:

شهردار منطقه 15

سوابق تحصیلی:

دکترای ارتباطات اجتماعی

رایانامه:

anjomani@tehran.ir

تاریخ تولد:

1337/9/4

تاریخ شروع فعالیت:

ذکر نگردیده است

شماره تماس :

33152524(200)

شماره نمابر:

ذکر نگردیده است

معرفی کلی

سوابق کاری

تقدیر نامه ها

سوابق علمی

شرح وظایف

اطلاعات تماس

بایگانی تصاویر

بایگانی نمایه

 

سوابق کاری شهردار

1- سرپرست مدیرکل دفتر نشر وفرهنگ اسلامی وزارت کار و امور اجتماعی( ماموراز سپاه به مدت 1سال)
2- معاونت جبهه وجنگ وزارت کار وامور اجتماعی درزمان تصدی جناب آقای سرحدی زاده (ماموراز سپاه به مدت 4سال)
3- عضوکمیته نیروی انسانی نخست وزیری به مدت 4سال
4- مشاور وزیر کاروامور ایثارگران وخانواده معظم شهدا در زمان آقای حسین کمالی به مدت 1سال
5- رئیس دفتر ویژه ستاد فرماندهی کل قوا یازده سال 
6- فرماندار شهرستان شهریار به مدت 4سال
7- فرماندار شهرستان اسلامشهر به مدت 3سال
8- فرماندار شهرستان پاکدشت به مدت 2سال 
9- مدیر کل تعزیرات گندم وآرد شهرستان های استان تهران به مدت 1سال
10- شهردار منطقه 18 به مدت 18 ماه 
11- مدیرکل حریم امور مناطق شهرداری تهران به مدت 2سال
12- مشاوره معاونت شهرسازی ومعماری شهرداری تهران

تقدیرنامه ها

1- تقدیرنامه از فرماندهی کل قوا(مدظله العالی)
2- تقدیرنامه از نخست وزیری 
3- تقدیرنامه ازفرماندهی کل سپاه
4- فرماندارنمونه استان تهران
5- مدیرنمونه استان تهران

فعالیت های علمی

1- سابقه تدریس در دانشگاه های آزاد اسلامی
2- سابقه تدریس در دانشگاه های پیام نور
3- سابقه تدریس در دانشگاه های جامع علمی کاربردی

شرح وظایف

1. دریافت برنامه ها وسیاست های مصوب شهرداری درارتباط با وظایف منطقه و برنامه ریزی جهت اجرای آنها .
2. نظارت بر رعایت کلیه قوانین و مقررات مرتبط با وظایف و اقدام لازم جهت اجرای صحیح تمامی آئین نامه ها و دستورالعملهای ابلاغی شهرداری ، ضمن کسب اطلاع مستمر از تغییرات آنها .
3. کنترل و نظارت بر حفظ و اداره کردن دارائیهای منقول و غیر منقول شهرداری منطقه .
4. نظارت بر انجام معاملات شهرداری منطقه اعم از خرید و فروش اموال منقول و غیر منقول ، اجاره و استیجاره بنام شهرداری و همچنین امور مربوط به اراضی و املاکی که در مسیر طرحهای عمرانی قرار می گیرند ، با رعایت مقررات ایین نامه های مالی و معاملاتی شهرداری و براساس اختیارات تفویض شده .
5. نظارت بر برآورد و پیشنهاد بودجه سالیانه منطقه براساس فرمها و دستورالعملهای ابلاغی ازطرف شهــــرداری مرکز و درخواست اصلاح و یا متمم بودجه در صورت نیاز.
6. نظارت بر انجام کلیه هزینه های جاری وعمرانی در چارچوب بودجه مصوب و تهیه گزارشهای مالی و آمارهای موردنیاز بر حسب الزامات قانونی و یا آئین نامه و ضوابط شهرداری .
7. نظارت بر وصول عوارض و درآمدهای قانونی شهرداری در سطح منطقه طبق تعرفه ها و دستورالعملهای مربوط و تلاش جهت تشویق مردم به پرداخت به موقع عوارض و استقبال از همکاری و همیاری شهروندان .
8. نظارت بر انجام امور اداری ، پرسنلی ،‌خدماتی و تدارکاتی منطقه درچارچوب قوانین ومقررات .
9. نظارت بر انجام امور مربوط به صدور پروانه ساختمان‌، پایان کار ساختمان‌ ، پروانه کسب ، گواهی عدم خلاف ، استعلام طرح و رسیدگی به تقاضای تفکیک و بطور کلی کنترل ساخت و ساز در سطح منطقه و جلوگیری از فعالیتهای ساختمانی غیر مجاز طبق ضوابط و دستورالعملهای ابلاغی .
10. نظارت بر نحوه اجرا و انجام عملیات عمرانی مانند احداث، اصلاح و توسعه معابر سواره رو، پیاده رو و میادین، جدولبندی، آسفالت و موزائیک معابر و نظایر آن در چارچوب برنامه ها و دستورالعملهای ابلاغی .
11. انجام پیش بینی ها و اقدامات لازم در جهت محافظت منطقه در برابر حوادث طبیعی ( زلزله ، سیل و . . ) و غیر طبیعی در حدود وظایف شهرداری و رفع خطر از معابر و اماکن عمومی با هماهنگی واحدهای ذیربط.
12. نظارت بر کنترل بهداشت عمومی و پاکیزگی محیط زیست از طریق جمع آوری زباله، تنظیف و پاکسازی معابر، انهار عمومی و مجاری آب و فاضلاب و لایروبی قنوات در سطح منطقه.
13. نظارت بر نحوه احداث، توسعه و نگهداری فضای سبز عمومی و پارک و زیباسازی محدوده منطقه در چارچوب برنامه های ابلاغی و ضوابط مربوطه.
14. نظارت بر نحوه اجرای رفع مزاحمت صنایع آلوده کننده محیط زیست و مشاغل مزاحم با هماهنگی واحدهای ذیربط و رفع سد معبر و جلوگیری از هرگونه استفاده غیرمجاز از اماکن عمومی.
15. نظارت بر انجام امور مربوط به بهبود حمل ونقل وکنترل ترافیک در سطح منطقه از قبیل اصلاح هندسی معابر، نصب و نگهداری چراغهای راهنمائی، خط کشی معابر و . . . براساس برنامه های ابلاغی و ضوابط مربوطه.
16. نظارت بر انجام فعالیتهای اجتماعی و فرهنگی در سطح منطقه از قبیل احداث و اداره امور فرهنگسراها، خانه های فرهنگ، ‌مراکز تفریحی و ورزشی، ‌کتابخانه ها، تشریک مساعی در حفظ ابنیه و آثار باستانی و برگزاری مسابقات ورزشی ضمن رعایت ضوابط مربوطه و در چارچوب برنامه های ابلاغی.
17. نظارت بر انتخاب پیمانکاران واجد صلاحیت بر اساس مقررات و ضوابط مربوطه ، جهت انجام پروژه های فنی و عمرانی و امور خدمات شهری و فضای سبز، انعقاد قرارداد با آنها و کنترل کمی و کیفی بر حسن اجرای کار.
18. نظارت بر گردآوری، سازماندهی، نگهداری و به هنگام سازی کلیه آمار و اطلاعات مرتبط با وظایف محوله در محدوه تحت سرپرستی و همکاری با سازمان آمار، ‌اطلاعات و خدمات کامپیوتری و مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهری تهران و همچنین سایر واحدهایی که در ارتباط با وظایف خود، نیازمند این اطلاعات می باشند.
19. نظارت و هماهنگی به منظور همکاری با اداره کل تشکیلات و آموزش شهرداری در امور تشکیلات، بهبود روشها و آموزش پرسنل منطقه و سایر واحدهای شهرداری تهران.
20. نظارت بر تهیه گزارشهای عملکرد دوره ای و ‌مقطعی از فعالیتهای منطقه و تایید جهت ارائه به مقامات مسئول حسب مقررات و دستورالعملهای مربوطه.
21. انجام سایر اموریکه در حدود وظایف از طرف مافوق ارجاع و یا تفویض اختیار می گردد .

اطلاعات تماس

شماره تماس :

33152524

نمابر:

ذکر نگردیده است

رایانامه :

anjomani@tehran.ir

آدرس :

میدان بسیج- ابتدای خیابان خاوران- شهرداری منطقه 15- ساختمان شماره 1 ط دوم
Untitled Document

آموزش های شهروندی

دانش افزایی کاربردی برای زندگی

Untitled Document

پرسش های متداول

پاسخ سوالات مشابه شهروندان

Untitled Document

ارتباط با ما

دریافت آدرس و تلفن واحد ها