1397/2/26
53 بازدید
    print

اسقف اعظم ارامنه از رییس شورای شهر و مدیریت شهری تهران قدردانی کرد

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 15، اسقف اعظم سیبوه سرکیسیان در شورای خلیفه گری که با حضور شهردار، قائم مقام منطقه و تنی چند از اعضای شورای خلیفه گری و هیات آرامستانهای ارامنه برگزار شد، گفت: از شهردار منطقه به جهت جدیت و حساسیتی که نسبت به رسیدگی به درخواستهای ارامنه دارند و از اینکه با صداقت و نگاه مثبت به مطالبات ما می پردازند، تشکرمی کنم.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: خدماتی که در کشور برای اماکن اقلیتها ارائه شده در سایر کشورها مثال زدنی است و همه ی دوستان ما در ایران و کشورهای خارجی به این مهم اذعان دارند که جای تقدیر و تشکر دارد. 

وی در ادامه خاطر نشان کرد: آرامستانهای ارامنه، آرامستانی برای تمامی اقلیتهای تهران است.

در ادامه اسقف اعظم به جایگاه شهدا در کشور اشاره کرد و افزود: ما هرچه داریم به برکت این شهداست.

وی در ادامه اظهار کرد: گورستان به خودی خود حزن انگیز و ناراحت کننده است، لیکن با رسیدگی ظاهری آن می توان این فضا را کمی تغییر داد و حتی گاهی آرامستان ها را به گردشگاه و تفریحگاه تبدیل کرد.

بنابراین گزارش، محمدی شهردار منطقه در این نشست ضمن ابلاغ سلام شهردار تهران به جمع گفت: ارامنه از هموطنان ما هستند و ارائه خدمات به این اقلیت، وظیفه ماست.

محمدی در ادامه با اشاره به اینکه به قولی که می دهیم متعهد هستیم، گفت: نسبت به رسیدگی به آرامستان ارامنه و احیای فضای سبز، آسفالت، جدول و ... در این محل اقدام می کنیم و در اسرع وقت عملیات اجرایی آن را شروع می کنیم تا طبق یک اولویت بندی کار را انجام دهیم و ردیف بودجه ای نیز در اعتبارات شهرداری به صورت ثابت قرار می دهیم تا برای همیشه انجام شدنی باشد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: آرامستان را فرصتی برای خودمان میدانیم تا بتوانیم خدمتی ارائه دهیم.اشتراک گذاری خبر در شبکه های اجتماعی
rating
  نظرات


Untitled Document

مشارکت شهروندان

ارسال فیلم,عکس,ایده,خبر و ...

Untitled Document

پرسش های متداول

پاسخ سوالات مشابه شهروندان

Untitled Document

ارتباط با ما

دریافت آدرس و تلفن واحد ها