1397/2/26
38 بازدید
    print

مشارکت شهرداری در برنامه های قرآنی مساجد همزمان با ماه مبارک رمضان

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 15، محمدی با تبریک پیشاپیش فرارسیدن ماه مبارک رمضان افزود: با بهره برداری از این خط، دسترسی های محله آسان شده و تردد تسهیل می شود که می توان اثرات مثبت محله ای آن را دید.

شهردار منطقه در ادامه با اشاره به مشارکت مردم در احداث مقبره شهدای بوستان گلزار خاطر نشان کرد: این کار با محوریت مردم انجام و شهرداری نیز مبلغی را به این امر اختصاص میدهد. ساخت سردرب بوستان شهدای گمنام و مزار شهدا نیز با هماهنگی معاونت خدمات شهری انجام می شود.

وی در ادامه با اشاره به معضل سدمعبر گفت: در این ارتباط دادستان ورود پیدا کرده و با همکاری پلیس راهور و سرکلانتر معضل سدمعبر باید ساماندهی شود. در حال حاضر نیز برای کنترل سدمعبر عامل ثابت گذاشته شده است.

محمدی با اشاره به قدیمی بودن ساختمان سرای محله مطهری گفت:  نیاز است که تاسیسات آن ارتقا پیدا کند.

شهردار منطقه در ادامه با اشاره به نزدیک شدن ماه مبارک رمضان و ضمن فعال شدن کلاسهای سرای محله مطهری در ایام رمضان و تابستان افزود: به همین مناسبت برنامه های خوبی در مساجد و سراها  با همکاری بسیج برگزار می شود که امیدواریم همه اقشار مردم بتوانند از این ماه بهره ببرند.

وی در پایان اظهار داشت: علیرغم مشکلات مالی، سعی می کنیم مشکلات را کم کرده و اقداماتی برای بهبود محلات انجام دهیم.

شهردار منطقه به همراه قائم مقام، معاونین و شورایاران محله مطهری با حضور در مقبره شهدای گمنام محله مطهری به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.
اشتراک گذاری خبر در شبکه های اجتماعی
rating
  نظرات


Untitled Document

مشارکت شهروندان

ارسال فیلم,عکس,ایده,خبر و ...

Untitled Document

پرسش های متداول

پاسخ سوالات مشابه شهروندان

Untitled Document

ارتباط با ما

دریافت آدرس و تلفن واحد ها