1397/2/26
47 بازدید
    print

برگزاری نشست هماهنگی بزرگداشت بیست و نهمین سالگرد ارتحال امام راحل در منطقه 15

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 15، محمدی شهردار منطقه با حضور در این مراسم ضمن خیرمقدم و تشکر از زحمات یگان حفاظت شهرداری تهران به ویژه در منطقه 15 که وسعت زیاد و حریم وسیعی دارد، گفت: برخی محورهای منطقه به دلیل در حاشیه بودن با مشکلاتی نظیر سدمعبر فرامنطقه ای روبروست که با توجه به جلساتی که داشتیم، تلاش می شود عملکرد بهتری داشته و با همکاری و حضور پر رنگ یگان حفاظت حل شود.

شهردار منطقه با اشاره به وجود 246 هکتار بافت فرسوده در منطقه گفت: محلات اتابک و مینابی به دلیل بافت فرسوده با مشکلات زیادی روبروست.

وی در ادامه با اشاره به تکمیل پروژه های در دست اقدام گفت: در صدد تکمیل پروژه های استخر افسریه، پل های ثامن و نجفی رستگار هستیم و امیدواریم با افتتاح خط 6 مترو و گذر آن از محلات کیانشهر جنوبی، شمالی و 17 شهریور، کیفیت زندگی در این محلات بالا می رود.

بنابراین گزارش، در ادامه سردار علیپور فرمانده یگان حفاظت شهرداری تهران ضمن تشکر از شهردار و قائم مقام منطقه گفت: سدمعبر یک موضوع اساسی و چالشی است که متاسفانه شهرداری تهران را در تمام مناطق 22 گانه درگیر خود کرده است . باید بازنگری در ساختار سازمانی و چگونگی برخورد با سدمعبر صورت گیرد تا معضلات اجتماعی و امنیتی به وجود نیاید.

وی در ادامه ضمن تشکر از میزبانی منطقه 15 برای برگزاری این مراسم خاطر نشان کرد: با شناختی که از سابقه درخشان مهندس محمدی دارم حتما مشکلات منطقه به ویژه در بافت فرسوده رفع خواهد شد و ما هم آمادگی داریم در صورت هرگونه نیازمندی انتظامی در خدمت منطقه و شهروندان باشیم.

این گزارش حاکیست، درادامه با حضور سردار علیپور هماهنگی های لازم در ارتباط با برگزاری با شکوه مراسم بزرگداشت بیست و نهمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) انجام شد.اشتراک گذاری خبر در شبکه های اجتماعی
rating
  نظرات


Untitled Document

مشارکت شهروندان

ارسال فیلم,عکس,ایده,خبر و ...

Untitled Document

پرسش های متداول

پاسخ سوالات مشابه شهروندان

Untitled Document

ارتباط با ما

دریافت آدرس و تلفن واحد ها