1397/4/13
28 بازدید
    print

ویژه برنامه های روز قلم در منطقه 15

معاون امور اجتماعی فرهنگی منطقه 15 از ویژه برنامه های اداره فرهنگی این معاونت  بمناسبت روز قلم خبر داد .

سید رضا اسماعیلی معاون امور اجتماعی فرهنگی منطقه 15 با بیان این خبر  افزود : اداره فرهنگی معاونت اجتماعی فرهنگی منطقه 15 همزمان با فرا رسیدن 14 تیرماه و روز قلم، تدابیر و برنامه های ویژه ای را جهت گرامیداشت این روز تدارک دیده است .

اسماعیلی با بیان برنامه های این روز از برگزاری همایش روز قلم در منطقه 15 و تقدیر و تجلیل از نویسندگان  و شاعران موفق سطح محلات منطقه در کنار سخنرانی مفاخر ادبی این منطقه را از مهمترین برنامه ای این روز عنوان داشت .

وی در ادامه هویت بخشی سیمای بصیری با نصب بنر،پوستر و تبلیغات محیطی جهت گرامیداشت روز قلم را از جمله سایر اقدامات در نظر گرفته شده با این روز بیان داشت .

اسماعیلی با تاکید بر پتانسیل بالای این منطقه از نظر تعدد مفاخر ادبی و هنری ، برگزاری نمایشگاه خط و نقاشی خط با تاکید بر ارائه و معرفی آثار هنرمندان منطقه در نواحی 3،4،8  را از برنامه های دیگر این روزعنوان نمود

معاون امور اجتماعی فرهنگی منطقه 15 در پایان خاطر نشان کرد علاوه بر این برنامه ها ، نمایشگاه ها و مسابقاتی ادبی و هنری نیز با رویکرد گرامیداشت روز قلم در سرای محلات 20 گانه این  منطقه برگزار و پذیرای علاقمندان عرصه ادب و هنر خواهد بود .اشتراک گذاری خبر در شبکه های اجتماعی
rating
  نظرات


Untitled Document

مشارکت شهروندان

ارسال فیلم,عکس,ایده,خبر و ...

Untitled Document

پرسش های متداول

پاسخ سوالات مشابه شهروندان

Untitled Document

ارتباط با ما

دریافت آدرس و تلفن واحد ها