1397/4/16
37 بازدید
    print

ویژه برنامه های شهادت امام جعفر صادق در منطقه 15

سرپرست معاونت امور اجتماعی فرهنگی منطقه 15 از برگزاری ویژه برنامه های شهادت امام جعفر صادق (ع) با عنوان "صادقانه زندگی کنیم" در سطح این منطقه خبر داد.

اکبر مختاری سرپرست معاونت امور اجتماعی فرهنگی منطقه 15 با تسلیت بمناسبت فرا رسیدن سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع)بیان این مطلب افزود : اداره فرهنگی این معاونت همزمان با فرا رسیدن سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع) ویژه برنامه هایی را با عنوان "صادقانه زندگی کنیم" تدارک و اجرا خواهد نمود.

مختاری در ادامه با بیان این برنامه ها از برگزاری مراسم سوگواری و سخنرانی با محوریت تامل در ابعاد عرفانی و معنوی  امام جعفر صادق (ع) در سطح نواحی و محلات 20 گانه  و مساجد منتخب منطقه 15 خبر داد.

وی در ادامه هویت بخشی سیمای بصیری با نصب بنر،پوستر و تبلیغات محیطی بمناسبت سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع) را از جمله سایر اقدامات در نظر گرفته شده با این روز بیان داشت .

سرپرست معاونت امور اجتماعی فرهنگی منطقه 15،برگزاری مسابقه فرهنگی با محوریت زندگینامه امام جعفر صادق (ع) در سطح محلات ، سرای محلات و مساجد را از جمله دیگر برنامه های این معاونت بمناسبت این روز عنوان نمود که پذیرای علاقمندان و دوستداران خاندان عصمت و طهارت خواهد بود .اشتراک گذاری خبر در شبکه های اجتماعی
rating
  نظرات


Untitled Document

مشارکت شهروندان

ارسال فیلم,عکس,ایده,خبر و ...

Untitled Document

پرسش های متداول

پاسخ سوالات مشابه شهروندان

Untitled Document

ارتباط با ما

دریافت آدرس و تلفن واحد ها