1397/4/16
36 بازدید
    print

ویژه برنامه های روز ادبیات کودک و نوجوان در منطقه 15

سرپرست معاونت امور اجتماعی فرهنگی منطقه 15 از ویژه برنامه های اداره فرهنگی این معاونت بمناسبت روز ادبیات کودک و نوجوان خبر داد.

اکبر مختاری سرپرست معاونت امور اجتماعی فرهنگی منطقه 15 با بیان این مطلب افزود : همزمان با فرا رسیدن روز ادبیات کودک و نوجوان ، اداره فرهنگی این معاونت برنامه های متعدد را با هدف فرهنگ سازی و ایجاد بستری مناسب در جهت پیشرفت ادبیات آثار مختص به کودکان تدارک و فراهم نموده است .

مختاری در ادامه با تاکید بر پتانسیل این منطقه از نظر تعدد مفاخر ادبی و شامل شدن درصد بالایی از جمعیت ساکن منطقه به کودکان و نوجوانان ، نگاه ویژه به این امر را حیاتی و در این منطقه حائز اهمیتی ویژه شمرد .

وی در ادامه با اشاره به  برنامه های این روز از برگزاری مسابقات شعر خوانی ، قصه و مقاله نویسی ویژه کودکان و نوجوانان و با تاکید بر آثاری مبتنی با ادبیات نوجوان در سرای محلات 20 گانه این منطقه عنوان نمود .

مختاری در ادامه این برنامه ها از برگزاری مسابقات تهیه و نصب روزنامه دیواری دست ساز نوجوانان و کودکان به مناسبت روز ادبیات کودک در سرای محلات 20 گانه را از سایر برنامه های اداره فرهنگی این معاونت در سطح منطقه 15 برشمرد.

سرپرست معاون امور اجتماعی فرهنگی منطقه 15 در پایان خاطرنشان کرد: علاوه بر برنامه های فوق نشست های ادبی نیز با تاکید بر مدیریت خود نوجوانان در سطح محلی و نواحی برگزار تا بستری مناسب در زمینه سازی و پیشرفت ادبی را برای این کودکان فراهم نماید.اشتراک گذاری خبر در شبکه های اجتماعی
rating
  نظرات


Untitled Document

مشارکت شهروندان

ارسال فیلم,عکس,ایده,خبر و ...

Untitled Document

پرسش های متداول

پاسخ سوالات مشابه شهروندان

Untitled Document

ارتباط با ما

دریافت آدرس و تلفن واحد ها