1397/4/20
38 بازدید
    print

بازدید شهردار منطقه 15 از درمانگاه فاطمه زهرا(س)

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 15، محمدی در ابتدا ضمن قدردانی از زحمات دکتر عطاریان رئیس درمانگاه و پرسنل زحمتکش مجموعه که خدمات خوبی به شهروندان ارائه می دهند، بر تداوم مشارکت و همکاری تاکید کرد.

وی افزود: در محدوده منطقه غیر از سرانه مناسب برای فضای سبز، در اکثر سرانه ها و از جمله سرانه بهداشت و درمان؛ با کمبود مواجهیم.

شهردار منطقه در ادامه با اشاره به تعامل خوبی که با خیرین بیمارستان ساز برقرار شده، افزود: یک مرکز درمانی جدید توسط خیر درمانگاه ساز در محله هاشم آباد احداث می شود و با توجه به نیاز منطقه امیدواریم با همکاری متقابل خدمات بیشتری به مردم داده شود.

بنابراین گزارش، در ابتدای این دیدار دکتر عطاریان ضمن تشکر از زحمات شبانه روزی شهردار منطقه برای شهرگفت: شهردار محترم منطقه با توجه به زمان هایی که برای بازدید ها می گذارند، الگو هستند که از ایشان و همراهانشان قدردانی می کنیم.

وی با تاکید براینکه نگاه ما به مردم نگاه انتفاعی نیست و قصد خدمت و تکریم داریم، افزود: تعهد ما ارائه خدمات بهتر به مردم است و سعی ما براین بوده که همه دستگاهها به روز باشد. خدمات ما به صورت شبانه روزی است و قصد داریم مرکز جراحی محدودی در درمانگاه راه اندازی کنیم.

رئیس بیمارستان در پایان مسایل مربوط به ساختمان جدید درمانگاه را مطرح کرد که شهردار منطقه دستور رسیدگی صادر کرد.اشتراک گذاری خبر در شبکه های اجتماعی
rating
  نظرات


Untitled Document

مشارکت شهروندان

ارسال فیلم,عکس,ایده,خبر و ...

Untitled Document

پرسش های متداول

پاسخ سوالات مشابه شهروندان

Untitled Document

ارتباط با ما

دریافت آدرس و تلفن واحد ها