1397/4/31
24 بازدید
    print

مشارکت فعال سازمان های مردم نهاد در پیش گیری از آسیب های اجتماعی

سرپرست معاونت امور اجتماعی فرهنگی منطقه 15 از مشارکت فعال سازمان های مردم نهاد در پیش گیری از آسیب های اجتماعی در سطح منطقه 15 خبر داد.

سرپرست معاونت امور اجتماعی فرهنگی منطقه 15 ضمن تاکید بر اهمیت فعالیت های مشارکتی و استفاده از پتانسیل سازمان های مردم نهاد و داوطلبین در راستای کاهش مسائل و مشکلات محلی، از برگزاری کلاس ها و دوره آموزشی مهارت های اولیه زندگی ویژه کودکان محلات کم برخوردار خبر داد.

اکبر مختاری با اشاره به بافت مذهبی و سنتی محلات منطقه 15و تاکید بر وجود محرومیت شدید در این محلات افزود : سازمان های مردم نهاد و گروه های خیر منطقه، پتاسیل های بسیار خوبی دارند که با راهبری اداره آموزش و مشارکت های اجتماعی و مشارکت سرا های محلات، می توانند این پتاسیل ها را در جهت کاهش آسیب های اجتماعی و پیشگیری از معضلات اجتماعی آتی، مورد شناسایی و استفاده قرار داده و نقش موثری در تحقق بیش از پیش شعار شهر "زیست پذیر و شهروند مشارکت پذیر" ایفا نمایند.

وی در پایان خاطرنشان کرد :در همین راستا سراهای محلات، ضمن شناسایی و آموزش کودکانی که خانواده هایشان توانایی لازم برای فرستادن این کودکان به مراکز پیش دبستانی را ندارند، آموزش پیش نیاز برای مدرسه برای این کودکان نیز بصورت رایگان توسط مربیان داوطلب خیر، انجام می شود تا آمادگی لازم برای رفتن به مدرسه را پیدا کنند.اشتراک گذاری خبر در شبکه های اجتماعی
rating
  نظرات


Untitled Document

مشارکت شهروندان

ارسال فیلم,عکس,ایده,خبر و ...

Untitled Document

پرسش های متداول

پاسخ سوالات مشابه شهروندان

Untitled Document

ارتباط با ما

دریافت آدرس و تلفن واحد ها