1397/5/1
20 بازدید
    print

برگزاری طرح پایگاه های تابستانی در 11 مدرسه منتخب منطقه 15

سرپرست معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 15 از برگزاری برنامه های متنوع آموزشی فرهنگی تفریحی در مدارس منتخب منطقه 15 خبر داد.

اکبر مختاری سرپرست معاونت امور اجتماعی فرهنگی منطقه 15 با بیان این خبر افزود : همزمان با فصل تابستان اداره آموزش های شهروندی همچون سال های گذشته پیشگام در ارائه و پر نمودن اوقات فراغت برای شهروندان اقدام به برپایی طرح پایگاه های تابستانی نموده که این طرح از تیرماه آغاز و تا پایان شهریورماه ادامه دارد.

وی در ادامه افزود : این طرح با همکاری آموزش و پرورش منطقه 15 و در راستای اجرای فعالیت های پرورشی و اجتماعی متناسب با نیاز گروه های سنی و تاکید بر اوقات فراغت دانش آموزان در 11 مدرسه منتخب شامل شهید قاضی طباطبایی، شهید مختار افشار، مجتهدی، شاهد کوثر، علامه امینی، هدف، میلاد1، صدیقه کبری(س)، شهید جلالوند، بانک صنعت و معدن، بقیه اله الاعظم در سطح محلات و نواحی منطقه 15 پذیرای علاقمندان خواهد بود.

مختاری در ادامه با بیان برنامه های این طرح افزود :برگزاری اردو های تماشای فیلم و اردوهای تفریحی و آموزشی، کارگاه های آموزشی فرزند پروری و تحکیم خانواده ویژه والدین، کارگاه های مهارت حل مسئله و مهارت تصمیم گیری، کارگاه های آموزش نه گفتن و جسارت آموزی و خطر شناسی و نگرش انتقادی، اجرای نمایش های خیابانی با موضوع حقوق و تکالیف شهروندی، اخلاق شهروندی و خط سفید و آشنایی با قوانین آپارتمان نشینی با اجرای نمایش، پخش فیلم، مسابقه نقاشی و ... را از جمله برنامه های در نظر گرفته شده توسطه اداره آموزش هاش شهروندی این معاونت برای شهروندان و ساکنین این منطقه عنوان نمود.

سرپرست معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 15در پایان خاطرنشان کرد: برنامه های فوق بر اساس دستورالعمل ابلاغی اداره کل آموزش و مشارکتهای اجتماعی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، توسط اداره آموزش و مشارکت های اجتماعی منطقه 15 با همکاری معاونت پرورشی اداره آموزش و پرورش میزبان ساکنین منطقه 15 خواهد بود.اشتراک گذاری خبر در شبکه های اجتماعی
rating
  نظرات


Untitled Document

مشارکت شهروندان

ارسال فیلم,عکس,ایده,خبر و ...

Untitled Document

پرسش های متداول

پاسخ سوالات مشابه شهروندان

Untitled Document

ارتباط با ما

دریافت آدرس و تلفن واحد ها