1397/5/13
31 بازدید
    print

دومین نشست هم افزایی ستاد اجرایی پایگاه های تابستانی منطقه 15

سرپرست معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 15 روند اجرایی دستور العمل برنامه های آموزش های شهروندی پایگاه های تابستانی در مدارس منطقه 15 را تشریح کرد.

اکبر مختاری سرپرست معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 15 با تشریح روند اجرایی دستور العمل برنامه های آموزش های شهروندی پایگاه های تابستانی در مدارس منطقه 15  افزود : طرح اوقات فراغت در 11 مدرسه منطقه 15 کلید خورده است که با پیگیری همکاران ما در اداره آموزش و مشارکت های اجتماعی، معاونت پرورشی اداره آموزش و پرورش و مدارس منتخب در دست اجراست.

وی در ادامه افزود : در دومین نشست افزایی ستاد اجرایی پایگاه های تابستانی که هفته اول مرداد ماه با حضور مدیر اداره آموزش و مشارکت های اجتماعی شهرداری منطقه 15 ، معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش و مدیران مدارس مجری طرح برگزار شد، تاکید بر غنی سازی اوقات فراغت و تقویت روحیه مسئولیت پذیری دانش آموزان در دستور کار قرار گرفت

مختاری برگزاری اردوهای تفریحی و آموزشی ، کارگاه های آموزشی فرزند پروری و تحکیم خانواده ویژه والدین ،کارگاه های مهارت حل مسئله، مهارت تصمیم گیری، کارگاه های آموزش نه گفتن و جسارت آموزی و خطر شناسی و نگرش انتقادی، اجرای نمایش های خیابانی با موضوع حقوق و تکالیف شهروندی و موضوع اخلاق شهروندی و خط سفید، آشنایی با قوانین آپارتمان نشینی با اجرای نمایش، پخش فیلم، مسابقه نقاشی و ... را از جمله اهداف در نظر گرفته شده در اجرای این طرح برای دانش آموزان برشمرد. .

سرپرست معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 15  مدارس شهید قاضی طباطبایی، شهید مختار افشار، مجتهدی، شاهد کوثر، علامه امینی، هدف، میلاد1، صدیقه کبری(س)، شهید جلالوند، بانک صنعت و معدن، بقیه اله الاعظم را یازده مدرسه منتخب برگزار کننده این طرح در ایام تابستان برشمرد که پذیرای تمامی دانش آموزان در ایام فصل تابستان خواهند بود .

سرپرست معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 15در پایان خاطرنشان کرد : دانش آموزان می توانند از تمامی مدارس جهت بهره مندی و استفاده از این طرح به این یازده مدسه منتخب مراجعه و از برنامه های این طرح در ایام تابستان استفاده نمایند .اشتراک گذاری خبر در شبکه های اجتماعی
rating
  نظرات


Untitled Document

مشارکت شهروندان

ارسال فیلم,عکس,ایده,خبر و ...

Untitled Document

پرسش های متداول

پاسخ سوالات مشابه شهروندان

Untitled Document

ارتباط با ما

دریافت آدرس و تلفن واحد ها