1397/5/17
88 بازدید
    print

برگزاری جلسه نظارت ستادی اداره کل امور ایثارگران شهرداری تهران از منطقه 15

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 15، در ابتدای این جلسه حجت الاسلام قیومی مشاور عالی مدیر کل امور ایثارگران ضمن ابراز خشنودی از حضور در جمع ایثارگران شاغل در منطقه گفت: خداوند در این مقطع زمانی به بنده توفیق همکاری در اداره کل امور ایثارگران را داده که همه از ایثارگران و خانواده ی معظم شهدا هستند.

وی در ادامه  افزود: تلاش ما اینست که با تمامی توان ارزش ها و آرمان هایی را که روزی جوانانمان برای آن جان خود را از دست دادند و به درجه والا ی شهادت رسیدند، احیا کنیم و بدانیم ما همواره مدیون خانواده ی معظم شهدا و ایثارگران هستیم و حفظ شأنیت و کرامت انسانی جانبازان و ایثارگران از وظایف ماست.
بنابراین گزارش، در ادامه پیمان پورنصر قائم مقام شهردار منطقه ضمن خوشامدگویی به حاضرین در جلسه و ابراز خشنودی از حضور در جمع ایثارگران گفت: اداره کل امور ایثارگران از بدو تأسیس تا کنون خدمات و تسهیلات خوبی را به ایثارگران عزیز ارائه داده و امید است با روی کار آمدن مدیریت شهری جدید و با رویکردی نو شاهد اتفاقات مهم و مثمر ثمری در راستای خدمت رسانی به ایثارگران باشیم.

 وی افزود: در این راه مدیریت شهری منطقه  از هیج مساعدتی به اداره کل امور ایثارگران که متولی اصلی امور مرتبط به این عزیزان است، دریغ نخواهد کرد.
 
پور نصر با اشاره به اینکه جامعه مدیون خون شهدا و رشادت های ایثارگران عزیز است و همگان احترام ویژه ای را برای این عزیزان قائل هستند، اظهار امیدواری کرد: با حضور دکتر جلالی به عنوان مدیر کل امور ایثارگران در آینده ای نزدیک شاهد اتفاقات خوبی برای پرسنل ایثارگر شاغل در شهرداری تهران باشیم.
برپایه این گزارش، در ادامه مرتضی اصغری معاون توسعه منابع انسانی منطقه نیز ضمن خوشامدگویی به ارائه ی گزارشی از وضعیت ایثارگری در منطقه پرداخت و گفت: این منطقه افتخار همکاری با 78 نفر از ایثارگران عزیز را دارد که از این تعداد 73 نفر آقا و 5 نفر را بانوان تشکیل می دهند و 13 نفر نیز از مدیران منطقه هستند.
معاون توسعه منابع انسانی منطقه خاطر نشان کرد: به همت واحد امور ایثارگران منطقه، بازدیدهای هفتگی از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران با حضور شهردار و معاونین و مدیران منطقه به منظور دلجویی، اطلاع از وضعیت آنان و همچنین گوش سپردن به دغدغه ها و مسائل و مشکلات این عزیزان، اعزام خانواده ی معظم شهدا به بهشت زهرا(س)، اعزام به تورهای یک روزه، کاشت نهال به نام شهدای آتشنشان، تشیع و تدفین سه شهید گمنام در منطقه، و مواردی از این قبیل در منطقه انجام شده است.
 
در ادامه ایثارگران شاغل در شهرداری منطقه ضمن تشکر از برگزاری این جلسه، به بیان مشکلات و دغدغه های خود در زمینه های رفاهی، مسکن، شغلی، درمانی و معییشتی پرداختند.
 
این گزارش حاکیست،اکبر عباسی قائم مقام اداره کل امور ایثارگران شهرداری تهران ضمن استماع مشکلات و دغدغه های مطروحه ی ایثارگران شاغل در شهرداری منطقه و اشاره به اینکه خود نیز فرزند شهید و از جامعه ی ایثارگران است، گفت: در شرایط کنونی خداوند متعال این توفیق را نصیب بنده کرده تا خادم الشهدا و خدمتگزار ایثارگران باشم.
قائم مقام اداره کل امور ایثارگران شهرداری تهران با اشاره به سخنان دکتر جلالی در خصوص ارتباط میان صف و ستاد افزود: تمامی تلاش ما اینست با حضور در مناطق ارتباط خوب و صمیمانه ای را میان صف و ستاد ایجاد کنیم و با دیدار چهره به چهره با ایثارگران شاغل از نزدیک در جریان دغدغه ها و مشکلات این عزیزان قرار بگیریم و تا آنجا که در توان داریم گره گشای مشکلاتشان باشیم و در همان منطقه در حد توان لااقل مشکلات تعدادی را حل و فصل نماییم.
قائم مقام اداره کل امور ایثارگران شهرداری تهران تصریح کرد: ما به عنوان متولی امور ایثارگران در شهرداری تهران به دنبال شناسایی ظرفیت های بالای ایثارگران در خانواده ی بزرگ شهرداری تهران هستیم تا زمینه های ارتقای این عزیزان را در سطوح بالای مدیریتی فراهم کنیم.
وی همچنین از راه اندازی سیستم پاسخگویی شبانه روزی به مسائل ایثارگران شاغل در شهرداری تهران در آینده ای نزدیک خبر داد و ابراز امیدواری کرد: با این اقدام گامی موثر در راستای رسیدگی به امور ایثارگران شاغل برداشته شود.
لازم به ذکر است، در پایان این جلسه ی 3ساعته عباسی به همراه هیئت همراه در کمال آرامش و سعه ی صدر پاسخگوی تک تک پرسنل ایثارگر شاغل در منطقه 15 بودند و با همکاری قائم مقام، معاونین و مدیران منطقه مشکلات تعدادی از عزیزان ایثارگر در همان محل بررسی و رسیدگی و دستورات لازم جهت اجرا صادر شد.اشتراک گذاری خبر در شبکه های اجتماعی
rating
  نظرات


Untitled Document

مشارکت شهروندان

ارسال فیلم,عکس,ایده,خبر و ...

Untitled Document

پرسش های متداول

پاسخ سوالات مشابه شهروندان

Untitled Document

ارتباط با ما

دریافت آدرس و تلفن واحد ها