1397/6/31
26 بازدید
    print

منطقه 15 میزبان نمایشگاه یاد یاران

سرپرست معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 15 از برگزاری ویژه برنامه های اداره فرهنگی این معاونت با مشارکت ناحیه مقاومت بسیج مالک اشتر همزمان با فرارسیدن هفته دفاع مقدس خبر داد.

به گزارش روابط عمومی منطقه 15 اکبر مختاری سرپرست معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه ضمن عرض تبریک به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس از برگزاری نمایشگاه یاد یاران تحت عنوان از کربلای حسینی(ع) تا کربلای خمینی(ره)  همگام با سایر برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس در این منطقه در مجموعه فرهنگسرای خاوران خبر داد .

وی برپایی بیش از 18 غرفه با برنامهمتنوع از قبیل: جنگ و ایستادگی اقتصادی، از ولادت حضرت امیر تا ولایت حضرت ولی، فضای مجازی در سنگر زندگی، فرزندان عاشورایی، بسیج خادم مردم، جهاد زینبی، سیره شهدا از زبان مردم، نگارگذر دفاع همچنان باقی است، جبهه مقاومت، چند قدم سلامتی، دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی ایران، ساعت شنی، شبهات سیاسی و مذهبی، حرم مطهر امام حسین، استودیو نمایشگاه، نمایش فیلم عمار، علمی پژوهشی، شهربازی دفاع مقدس را از جمله برنامه های این غرفه ها متناسب با گرامیداشت این ایام برشمرد.

مختاری در ادامه با اشاره به سایر برنامه های این نمایشگاه از برپایی اجرای روزانه تئاتر خیابانی با موضوع دفاع مقدس و رشادت های آن و همچنین اجرای برنامه ساعتی با شهدا (هر روز ساعت 17) با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تجدید میثاق با آرمان های این عزیزان را از جمله دیگر برنامه های این جشنواره برای شهروندان عنوان نمود .

سرپرست معاونت امور اجتماعی فرهنگی منطقه 15 در پایان خاطرنشان کرد :  این نمایشگاه از سوم مهر لغایت 9 مهر از ساعت 10 الی 12 و 15 الی 18 در فرهنگسرای خاوران پذیرای علاقمندان و شهروندان شهید پرور این منطقه خواهد بود.

 

 اشتراک گذاری خبر در شبکه های اجتماعی
rating
  نظرات


Untitled Document

مشارکت شهروندان

ارسال فیلم,عکس,ایده,خبر و ...

Untitled Document

پرسش های متداول

پاسخ سوالات مشابه شهروندان

Untitled Document

ارتباط با ما

دریافت آدرس و تلفن واحد ها