1397/7/3
26 بازدید
    print

برگزاری کارگاه های آموزشی آتش نشانی

سرپرست معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 15 از برگزاری کارگاه آموزشی نحوه استفاده صحیح از کپسول آتش نشانی در مساجد منتخب سطح نواحی همزمان با فرارسیدن روز آتش نشانی و ایمنی در منطقه خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 15، اکبر مختاری با بیان مطلب فوق افزود: این برنامه به همت اداره فرهنگی و با مشارکت ایستگاه های آتش نشانی مستقر در سطح منطقه و در راستای ارج نهادن به مقام ارزشمند و والای آتش نشانان برگزار می گردد.

وی در ادامه افزود : این کارگاه ها از ابتدای مهر ماه لغایت 7 مهرماه که مصادف با روز آتش نشانی و ایمنی است ادامه داشته و در مساجد نبوی در ناحیه یک، القرآن در ناحیه دو، حضرت رقیه در ناحیه سه، النبی در ناحیه چهار، رضویه در ناحیه پنج، امام حسن مجتبی در ناحیه شش و نبی اکرم در ناحیه هشت با حضور کارشناسان سازمان آتش نشانی پذیرای شهروندان می باشند.

سرپرست معاونت اجتماعی فرهنگی منطقه 15 در پایان خاطر نشان کرد : هدف از برگزاری این کارگاه ها آمادگی شهروندان در مواجهه با خطرات و مخاطرات طبیعی و در نگاه دیگر قدردانی و گرامیداشت از مقام شامخ شهدای آتش نشان و پرسنل خدوم سازمان آتش نشانی می باشد .اشتراک گذاری خبر در شبکه های اجتماعی
rating
  نظرات


Untitled Document

مشارکت شهروندان

ارسال فیلم,عکس,ایده,خبر و ...

Untitled Document

پرسش های متداول

پاسخ سوالات مشابه شهروندان

Untitled Document

ارتباط با ما

دریافت آدرس و تلفن واحد ها