1397/7/14
90 بازدید
    print

برگزاری نشست هم‌اندیشی مدیران تشکیلات و بهبود روش‌های مناطق 22 گانه در منطقه 15

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 15، محمدی در این نشست ضمن خیر مقدم به حاضرین به پتانسیل ها، نقاط قوت و آسیبهای منطقه اشاره کرد و افزود: کار در شهرداری تهران با توجه به کمبود منابع مالی و حجم انبوه نیروهای انسانی انباشته در طول سالیان گذشته سخت است که خانم پهلوان زحمات زیادی برای حل مشکلات کشیده اند.

شهردار منطقه با اشاره به اینکه کار در اداره تشکیلات ظریف، حساس و بسیار سخت  است اظهار امیدواری کرد: با درایت مدیریت مجموعه وضعیت بهتر شود.

محمدی با تاکید بر اینکه انتظارات محلات، نواحی و مناطق متناسب با تشکیلات موجود نیست، افزود: لازم است همه با هم کمک کنیم تا وضعیت بهبود پیدا کند.

وی در ادامه با اشاره به خاص بودن منطقه به لحاظ نیروی انسانی و حوزه مدیریت افزود: وسعت بالا، موضوعات اجتماعی عدیده، حاشیه ای بودن، 8 محله بافت فرسوده و مداخلات مستقیم اشتباه سنوات گذشته از جمله ویژگیهای منطقه است. سال گذشته سعی کردیم با اعتباراتی که گرفتیم پروژه های خوبی نظیر استخر افسریه، پارک های محلی در منطقه آماده کنیم و پروژه های فرامنطقه ای شهید نجفی رستگار نیز دنبال می شود که با بهره برداری آن بخش اعظمی از مشکلات ترافیکی جنوبشرق تهران حل می شود.

شهردار منطقه با تاکید بر انجام کارهای نو در حوزه های مطالعاتی مناطق گفت: در منطقه 15 فضا و بستر مناسبی برای مشارکت همه سطوح از جمله نخبگان، شورایاران و دانش آموزان فراهم شده است تا علیرغم وجود فشارهای اقتصادی بتوانیم با همکاری و مشارکت مردم در راستای ارتقای کیفیت زندگی شهروندان حرکت کرده و زیست پذیری شهر تهران و مشارکت بیشتر شهروندان را داشته باشیم.

بنابراین گزارش، فاطمه پهلوانی مدیرکل اداره تشکیلات و بهبود روش‌های شهرداری تهران نیز در این نشست به تشریح برخی از مهم‌ترین اقدامات صورت گرفته در این اداره پرداخت.

پهلوانی گفت: در حوزه بهبود روش‌ها احصا فرآیند مدیریت بحران انجام‌شده که می‌تواند به‌عنوان یک خروجی قابل‌قبول مبنای ادامه فعالیت قرار بگیرد. پس از این مرحله بررسی و آسیب‌شناسی بهبود فرآیندها مدنظر است که علاوه بر ارتقا رضایت‌مندی شهروندان می‌تواند به بستن گلوگاه‌های کاری و مبارزه جدی با فساد منجر شود.

به گفته پهلوانی اصلاح فرآیند مدیریت پسماند در قالب یک طرح اقتصادی مدنظر قرارگرفته است که تحقق این مهم نیازمند فرهنگ‌سازی گسترده میان شهروندان است.

مدیرکل اداره تشکیلات و بهبود روش‌های شهرداری تهران یکی دیگر اقدامات صورت گرفته در این بخش را اصلاح بند 14 ماده 55 قانون شهرداری در رابطه با رفع خطر از ابنیه و معابر شهری عنوان کرد که نیازمند همکاری‌های بین دستگاهی است.

پهلوانی در بخش دیگری از سخنان خود اقدامات صورت گرفته در حوزه تشکیلات را بررسی کرد و از قرار گرفتن برخی احکام مرتبط با این حوزه در تدوین برنامه سوم توسعه شهر تهران خبر داد.

پهلوانی همچنین به سه جلسه برگزار شده شورای اداری در کمتر از دو ماه گذشته اشاره کرد که در نهایت به تشکیل ساختار محیط زیست مناطق، تعیین تکلیف ساختار بانوان و ارتقا پست‌های سطح پایین بانک تشکیلات منجر شد.

در بخش دیگری از این برنامه ادارات تشکیلات و بهبود روش‌های مناطق 15، 11 و 6 به گزارش اجمالی از دستاوردهای مناطق خود پرداختند و پس از آن پرسش و پاسخ در رابطه با گزارشات ارایه شده انجام شد.
اشتراک گذاری خبر در شبکه های اجتماعی
rating
  نظرات


Untitled Document

مشارکت شهروندان

ارسال فیلم,عکس,ایده,خبر و ...

Untitled Document

پرسش های متداول

پاسخ سوالات مشابه شهروندان

Untitled Document

ارتباط با ما

دریافت آدرس و تلفن واحد ها