1397/7/17
47 بازدید
    print

گرامیداشت هفته نیروی انتظامی از سوی مسئولان منطقه 15

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 15، محمدی شهردار منطقه به همین منظور به همراه شهردار ناحیه 3 در کلانتری 158 کیانشهر حضور یافته و این مناسبت را به سرهنگ موسوی رئیس کلانتری و دیگر کارکنان این مجموعه با اهدای گل و لوح تبریک گفت. 

بنابراین گزارش، لواف زاده معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه نیز به همین منظور با سرکلانتر شرق تهران و رئیس پلیس راهور منطقه دیدار کرد.

برپایه این گزارش؛ این دیدار در راستای تکریم هفته نیروی انتظامی و به پاس ارزش نهادن به تلاش های شبانه روزی همکاران زحمت کش مرکز پلیس راهور منطقه در برقراری نظم و امنیت معابر انجام و معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه با اهدای گل به پرسنل پلیس راهور از زحمات ایشان تقدیرکرد.

این گزارش حاکیست، معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه همچنین به مناسبت آغاز هفته نیروی انتظامی به همراه رئیس پلیس راهور شرق تهران در مدرسه میلاد حضور یافته و  زنگ نظم و انضباط اجتماعی هفته ناجا را در این مدرسه نواخت و  دانش آموزان را با وظایف پلیس راهور منطقه بیشتر آشنا کرد.

شایان ذکر است، در این راستا همچنن کارخانه شهردار ناحیه 2 به همراه جمعی از مدیران و شورایاران با حضور در کلانتری نبرد، هفته نیروی انتظامی را به رئیس کلانتری و همکاران وی تبریک گفته و کیکی که به همین مناسبت تهیه شده بود را بریدند.اشتراک گذاری خبر در شبکه های اجتماعی
rating
  نظرات


Untitled Document

مشارکت شهروندان

ارسال فیلم,عکس,ایده,خبر و ...

Untitled Document

پرسش های متداول

پاسخ سوالات مشابه شهروندان

Untitled Document

ارتباط با ما

دریافت آدرس و تلفن واحد ها