تابلو مغازه و تابو سازی هخامنش

تلفن:
توضیحات:

تابلو مغازه : چرا هرمغازه ای به تابلو مغازه احتیاج دارد؟

امروز می خواهیم در مورد اهمیت تابلو  مغازه و تابلو سازی صحبت کنیم.

بیش از 10 سال در کسب و کار تابلو مغازه سفارشی بوده ایم و دوست داریم تخصص خود را با شما در میان بگذاریم.

در اینجا ، ما نگاهی دقیق تر به همه مزایای تابلو سازی و تابلو مغازه خواهیم انداخت. پس بیایید شروع کنیم!

اهمیت تابلو مغازه  

تابلو مغازه یا بنر تبلیغاتی در فضای باز یکی از بهترین استراتژی های بازاریابی است که مشاغل فعال  شما می تواند در آن سرمایه گذاری کنند. به همین دلیل مهم است که از سرمایه گذاری خود نهایت استفاده را ببرید. در اینجا دلایل خوبی را برای شما ذکر می کنیم که تابلو مغازه و فروشگاه از اهمیت بالایی برخوردار هستند.

24/7 تبلیغات

تابلو مغازه و  فروشگاه شما مانند یک بیلبورد تبلیغاتی برای کسب و کار شما به حساب می آید و 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز در هفته برای شما کار می کند.

مزیت بزرگ تابلو سازی این است که پس از خرید و نصب اولیه آن ، نسبتاً رایگان است زیرا به احتمال زیاد شما فضایی را داشته اید که تابلو خود را در آن قسمت گذاشته اید.

مهم نیست که محل کسب و کار شما در کجا واقع شده باشد ، اگر شما علامت و نشانه ای نداشته باشید که نشان دهد در چه مکانی و کجا هستید، برای شما بی فایده است در اینصورت پیدا کردن مشتری برای شما غیرممکن خواهد شد.

تابلو چلنیوم، شفاف ، چشم نواز و به راحتی در محل کسب شما  ، وسیله مؤثری برای جلب توجه هر رهگذری است. اگر که اینکار  به خوبی انجام شود ، تابلوها راهی عالی برای جذب مشتری جدید برای نزدیک شدن به مغازه و بررسی مغازه شما هستند.

تابلو فروشگاه بزرگ می توانند برای ایجاد نام تجاری  به شما کمک می کنند.

برندسازی چیست؟ برندسازی به معنای استفاده از ویژگی هایی مانند نام ، طرح ها ، نمادها ، آرم ها و اصطلاحات برای ارائه هویت متمایز به شرکت شما از سایر رقبا است.

برندسازی می تواند شما را از بقیه جدا کند و شما به راحتی توسط مصرف کنندگان  خود قابل تشخیص خواهید بود. مارک تجاری شما همچنین به مصرف کنندگان در شکل گیری نظرات در مورد شغل شما کمک می کند ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که این نظرات مثبت هستند و باعث جذب مشتریان جدید برای شما می شوند.

برای گیرایی بهتر تابلو مغازه خود از همان رنگ ها ، قلم ها و سبك ها که بر روی تابلو فروشگاه خود استفاده کردید نیز در دیگر موارد بازاریابی خود مانند بنرها ، علائم جهت دار در داخل مغازه  ، علائم تبلیغاتی و برچسب های قفسه استفاده كنید.اینکار بر روی ذهن بیننده تاثیر مثبتی خواهد داشت، وشما را به یک برند پرفروش و خلاق تبدیل خواهد کرد.

تابلو  مغازه و  فروشگاه می تواند در اولین برداشت بیننده تاثیر بزرگی را همراه داشته باشد.

تابلو شما اغلب اولین چیزی است که مشتری جدید در رابطه با کسب و کار شما می بیند. مطمئن شوید که این بهترین تصور ممکن را به بیننده می دهید تا مشتری شما را به یاد آورد و بخواهد از شما خرید کند.

یک تابلو قدیمی ، محو یا غیر جذاب اغلب مشتریان بالقوه را منصرف می کند و به آنها این احساس را می دهد که شما واقعاً اهمیتی به کسب و کار خود نمی دهید و این که کیفیت بالا جزء اولویت های شما نیست. تابلو پلکسی فروشگاهی که به خوبی طراحی شده باشد ، تاثیر خوبی را به همراه خواهد داشت.

نکاتی برای طراحی تابلو پلکسی و  اثربخشی تابلو مغازه

1. آسان آن را بخوانید

قلم روشن : اگر می خواهید علامت شما تاثیر بسزایی داشته باشد ، خواندن آسان حروف ضروری است. فونت های خطی یا منحصر به فرد ممکن است زیبا به نظر برسند ، اما اگر مشتریان شما نتوانند آنچه را که می گوید بخوانند ، علامت شما عملاً بی فایده است.

رنگ درست : ترکیب رنگی مناسب حروف و پس زمینه نیز خوانایی را افزایش می دهد. چندین ترکیب رنگ وجود دارد که به خوبی کار می کنند تا متن شما برجسته شود. بطور مثال دو تا از مؤثرترین ترکیب ها حروف زرد روی زمینه سیاه و حروف سیاه روی زمینه زرد هستند.

فاصله مناسب : فاصله مناسب برای خوانایی نیز مهم است. اطمینان حاصل کنید که بین کلمات و حروف شما فضای کافی وجود داشته باشد تا خواندن آن آسان باشد.

2. آن را ببینید که باید دیده شود:

باید ذکر کنیم هیچ توقعی نداشته باشید که برای تابلو وکیوم خود را با سایز بسیار کوچک بر روی مغازه بچسبانیدو توقع داشته باشید که بتوانند آن را بخوانند. تابلو خود را بزرگ و حروف آنقدر بزرگ کنید که هر رهگذری (چه در ماشین ؛ چه پیاده ) وقتی عبور می کند بتواند آن را ببیند.

3. آن را روشن کنید:

اگر تابلو مغازه شما در یک نقطه تاریک و کور قرار دارد یا می خواهید آن را در شب مشاهده کنید ، احتمالاً ایده خوبی است که از یک تابلو مغازه پرنور و روشن استفاده کنید. می توانید تابلوهای  را که پشت روشن یا جلوی روشن یا ترکیبی هستند را تهییه کنید. لازم به ذکر است تابلوهای نئونی نیز در حال بازگشت هستند. و خیلی این روزها طرفدار پیدا کرده اند.

4. یادآوری کنید:

تابلو نئونی خود  را به اندازه کافی منحصر به فرد کنید که از تمام تابلو های پیرامون آن متمایز و متفاوت باشد.تصاویر و اشکالی را انتخاب کنید که آن را "خاص و متفاوت" می کند و به مخاطبان شما کمک می کند تا آن را به خاطر بسپارند.

5. حرفه ای را جستجو کنید:

اگر یک طراح حرفه ای نیستید ، بنظر ما می بایست یک طراح متخصص را بدست آورید.یک طراح با تجربه ، اصول طراحی را درک خواهد کرد و می داند که چگونه چیدمان و طرح تابلوی شما را طوری تنظیم کند که به نظر حرفه ای برسد و به طور مؤثر برند شما را ارتقا بخشد و مورد توجه شما قرار بگیرد.

6. نگهداری از تابلو خیلی مهم است:

پس از نصب تابلو مغازه خود ، آن را فراموش نکنید. تابلو فروشگاه و نمای کامپوزیت نیاز به سرویس دهی و تعمیر و نگهداری گاه به گاه دارند تا به آنها کمک کنند در بهترین حالت ممکن اولیه باشند و به شما کمک کنند تصویری که از ابتدا می خواستید ارائه دهید برای همیشه داشته باشید. به عنوان مثال ، اگر تابلو حروف برجسته شما روشن دارید ، حتماً هر لامپی را که سریع می سوزد را تغییر دهید. یا اگرتابلو شما خراب است ، هر چه سریعتر آن را تعمیر کنید.

تابلو مغازه|تابلو سازی

برای نصب و تابلو سازی مغازه می توانید با تابلو سازی هخامنش تماس بگیرید

اگر به دنبال تابلو مغازه  و فروشگاهی هستید که کسب و کار شما را جذاب کند ، با متخصصان  تابلو سازی هخامنش تماس بگیرید.

برای ساخت و نصب هر نوع تابلو" تابلو چلنیوم، پلکسی،استیل،حروف برجسته،وکیوم،الماسی،نمای کامپوزیت، که به شما در ساخت برندتتان کمک می کند می توانید به تابلو سازی هخامنش اعتماد کنید. ما بیش از 10 سال تجربه در صنعت تابلو سازی در تهران را داریم.

 

تلاش می کنیم با ارائه راه حل های برتر تابلو سازی از طریق طراحی سفارشی ،ساخت و نصب از استانداردهای صنعتی فراتر برویم.

تمام تکنسین های ما بسیار ماهر و بسیار سخت کوش هستند و ما از تجهیزات برتر و بروز استفاده می کنیم. شما می توانید به ما اعتماد کنید تا کار را درست انجام دهیم.